MěP mladší žáci (7+1) sk. A

V ročníku 2019/20 jsem nastoupil do týmu U12 a rozehrál v okresním přeboru soutěž MěP mladší žáci (7+1) sk. A. Náš tým se skládá pouze z hráčů ročníku 2008 a od začátku bylo jasné, že s převážně starším soupeřem budeme tahat za kratší konec. O to více budeme muset do zápasů vložit bojovnost.

30.08.2019 17:00 Vítkovice 1919 „C“ – Petřkovice „B“ 10:4

V prvním zápase jsme si zvykali na rozestavení 7+1, které bylo pro nás novinkou. Nechávali jsme soupeři volný střed hřiště a ten trestal rychlými protiútoky.

14.09.2019 13:00 Petřkovice „B“ – Vítkovice 1919 – dívky 4 : 3

V domácím prostředí jsme přivítali družstvo dívek, ve kterém jsme nakonec uhájili vítězství. V tomto zápase jsme si vypracovali spoustu šancí, ale nakonec jsme se obávali o těsnou výhru.

19.09.2019 16:30 Klimkovice – Petřkovice „B“ 5 : 2

Ani ve druhém venkovním zápase podzimní části jsme nedokázali zvítězit. Naše územní převaha nevyústila v dostatečný náskok a soupeř trestal z rychlých protiútoků. Ve druhém poločase jsme už neměli sílu na zvrat utkání.

21.09.2019 13:00 Petřkovice „B“ – Ostrava – Jih „B“ 5 : 2

V dalším domácím utkání jsme porazili soupeře 5:2. V tomto zápase mě v brance nahradil Kryštof, protože jsem hrál mistrovství PGCOV.

29.09.2019 14:30 Stará Bělá „B“ – Petřkovice „B“ 13 : 2

V prvním poločase jsme dokázali držet se soupeřem krok. Až do 27 minuty prvního poločasu jsme drželi nerozhodný výsledek 1:1. Soupeř ale v závěru první půle vstřelil dva góly. Ve druhém poločase jsme už neměli sílu vzdorovat silnému soupeři a prohráli vysokým rozdílem

08.10.2019 16:30 Pustkovec – Petřkovice „B“ 1 : 3

Další zápas, ve kterém do branky nastoupil Kryštof. Já jsem si užíval dovolenou ve Španělsku. Podle zpráv jsme měli ještě více šancí, ale důležité byly tři body do tabulky.

19.10.2019 13:00 Petřkovice „B“ – Stará Bělá „B“ 3 : 11

Na domácím hřišti jsme přivítali favorita skupiny. A stejně jako v předchozím zápase na hřišti soupeře jsme dokázali držet pouze první poločas, který jsme prohráli 5:3. Po změně stran to už byla hra pouze na jednu branku.

02.11.2019 13:00 Petřkovice „B“ – Pustkovec 5 : 4

Poslední podzimní domácí zápas jsme sehráli s týmem z Pustkovce. I když jsme měli v zápase spoustu šancí, nakonec jsme se obávali o výsledek. Těsné vítězství nám zajistilo šanci na čtvrté místo po podzimní části.

09.11.2019 11:00 Ostrava – Jih „B“ – Petřkovice „B“ 8 : 1

I v posledním zápase podzimu jsem nastoupil v bráně týmu FC Odra Petřkovice U12. Byl to souboj o čtvrté místo v tabulce.
Do zápasu jsme vstoupili dobře a soupeře zaskočili rychlým napadáním z čehož pramenila naše úvodní branka, ale postupem času se hra přesunula před naši branku a skóroval už pouze soupeř.