8. ročník O Pohár Petřkovických legend, patron Lumír Silber

Dne 2.9.2018 se v našem areálu FC Odra Petřkovice konal již 8. ročník O POHÁR PETŘKOVICKÝCH LEGEND. Patronem turnaje byla legenda tohoto klubu, dlouholetý hráč a současný trenér dorostu LUMÍR SILBER.

První turnaj za U11

Turnaj se hrál hned po nevydařeném turnaji v Brně (článek zde), takže na odpočinek opět nedošlo. Sobota patřila golfu a neděle fotbalu. Život sportovce není jednoduchý 🙂 a já jsem nemohl spoluhráče zklamat svojí neúčastí na prvním turnaji za U11.

Pěkné 3. místo

Turnaj proběhl za účasti 6-týmů, kde z vítězství se radovali kluci z Ostravy Jih. Náš tým obsadil pěkné 3. místo. Když to nevyšlo v golfu, měl jsem na krku medaili alespoň z fotbalu.
A tím skončily prázdniny a já druhý den ráno nastoupil do čtvrté třídy ZŠ Ostrava Petřkovice.